Kontakt z nami
tel. 600 889 864

dzieci

moc perspektyw Akademia Juniora 2018 1 — kopia

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian współczesnego świata i pożądanych umiejętności i kompetencji – wychodzimy do Państwa z ofertą szkoleń i warsztatów dla dzieci, młodzieży i rodziców i pozostałym dorosłym polecamy naszą Pracownię Rozwoju Osobistego  www.A4pro.pl) w których to będzie można poszerzyć swoje umiejętności i kompetencje przydatne nie tylko w funkcjonowaniu szkolnym, ale i codziennym – prywatnym.

oferta dla dzieci 

WARSZTATY DLA DZIECI

 Kim jestem

BUDOWANIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI ORAZ PEWNOŚCI SIEBIE

Warsztaty te kierowane do najmłodszych, mają na uwadze budować poczucie własnej wartości oraz pewności siebie, która jak wiemy formuje silną osobowość, która to pomaga przezwyciężyć niepowodzenia szkolne, czy nawet koleżeńskie. Umiejętności interpersonalne to atrybut w budowaniu relacji, komunikowaniu się. Nabywanie samoświadomości w kontekście swojej z roli w grupie rówieśniczej oraz umiejętności komunikacyjne to doskonałe wyposażenie dla młodego człowieka. Zajęciami chcemy wyzwolić pokłady energii, a przede wszystkim kreatywności jakie mają w sobie dzieci. To będzie moc! Już to czujemy!

matematyka_akademia_juniotra

Jak się uczyĆ

SPOSÓB NA NAUKĘ! JAK WYROBIĆ SOBIE DOBRE NAWYKI UCZENIA SIĘ METODY/TECHNIKI
Warsztaty kierowane do młodzieży szkolnej (z podziałem na 3 grupy wiekowe). Nauczymy się organizować miejsce nauki, jak zaplanować pracę i rozplanować materiał do opanowania.  Ćwiczenia na koncentrację uwagi, ćwiczenia usprawniające zapamiętywanie i inne techniki uczenia się to motyw naszych warsztatów. Nauczymy się również ustalać priorytety swoim obowiązkom oraz jak planować i działać by osiągnąć swój cel? ? Wszystko to by poprawić swoją efektywność w nauce!

 


nauka_czytania_akademia_juniora

ABC Czytam i piszę 

PRZYGOTOWANIE NAJMŁODSZYCH DO NAUKI CZYTANIA I PISANIA. DLA DZIECI STARSZYCH TO POMOC W USPRAWNIENIU CZYTANIA

Zajęcia przygotowujące najmłodszych
– 5-6 -latki – do podjęcia nauki w szkole. Są to zajęcia zapoznające z alfabetem, nauką czytania i pisania.
Dla dzieci starszych
– 6-8 -latków – to pomoc w pokonywaniu trudności w płynnym czytaniu, dysleksji czyli dzieciom, które mylą literki, zgadują wyrazy zamiast je odczytywać, sylabizują, a nie składają słów podczas czytania.

Warto zaznaczyć, że umiejętność czytania związana jest z koncentracją, refleksem, jak i umiejętnością wychwytywania różnić pomiędzy literami, co można wyćwiczyć i też to robimy na naszych zajęciach na które zapraszamy!

39883853_452989998548618_2595630328190074880_nENE DUE RABE- Matematyka? damy radę!

OSWAJAMY MATEMATYKĘ

Umiejętności matematyczne kształtują się już we wczesnym dzieciństwie! Ale okazuje się, że braki i trudności w nauce pojawiają się już na etapie pierwszych lat szkolnych. Dlatego warto wspomóc dziecko ćwiczeniami stymulującymi logiczne oraz abstrakcyjne myślenie. Podczas zajęć w formie zabawy będziemy rozwijać umiejętności sprawnego myślenia, liczenia, analizowania. Zagadki, zgadywanki, kalambury, rebusy, labirynty.
Czyli matematyka na wesoło!
Warto zaznaczyć, że zajęcia te kształtują umiejętności nie tylko matematyczne ale i językowe! Sprawią, że możemy uniknąć ryzyka niepowodzeń Ii trudności szkolnych.
Poświęcony na zajęcia czas będzie doskonałą inwestycją. Bloki zajęć: 5-6, 7-9 -latki.PONADTO W NASZEJ OFERCIE:

waesztaty

WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY
pod linkiem 

I co dalej?
czyli dylematy młodego człowieka pt. studia!

 Nie mam czasu
czyli zarządzanie sobą w czasie

 Zaprezentuj się
czyli nie tylko „co”, ale też „jak” mówisz przekłada się na to, co możesz osiągnąć

 

WARSZTATY DLA RODZICÓW
 pod linkiem

 Zostań logopedą w swoim domu!
czyli wczesne wspomaganie rozwoju mowy przez rodziców.

 

Ilość naszych warsztatów, zajęć jest mocno limitowana, i w związku z tym ilość miejsc jest ograniczona. Dlatego decyduje kolejność zgłoszeń, a zapisy trwają już od teraz. Zapraszamy!

 

Zapraszamy również na FB do śledzenia nas na bieżąco https://www.facebook.com/AkademiaJunioraSanok

banerek akademia juniora na FB wrzesień 2014