o nas

akademia juniora obrazek3Akademia Juniora to efekt ponad 10 lat doświadczenia pracy z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkoły Języków A4 oraz doskonalenia zawodowego, jakiego podejmował się nasz zespół w tym czasie uczestnicząc w szkoleniach, kursach, dodatkowych studiach. Wysiłek ten staje się wymierny i widoczny jest w naszej ofercie dla Juniorów. Prowadzimy zajęcia, które budują pewność, budzą ciekawość świata, rozwijają naturalne zdolności i predyspozycje dziecka. Są to zajęcia  nauki czytania, emisji głosu,  kształtowania umiejętności matematycznych, organizacyjnych itp.  Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania i dostosowane do możliwości wiekowych. Najmłodsi uwielbiają gry i konkursy językowe. Zajęcia angielskiego to dla nich prawdziwa atrakcja i przygoda z nauką – przełamaliśmy nieśmiałość niejednego dziecka. Hurra! Dzieci i młodzież radzą sobie wspaniale! Ponieważ w nauce angielskiego stawiamy na komunikację i sprawiamy, że język staje się mniej obcy.

Warto podkreślić – czy będą to zajęcia z przedsiębiorczości, kreatywności, organizacji, czy też nauka języka ZAPEWNIAMY, że ofertę naszą budujemy w oparciu o doświadczenie i wiedzę naszych trenerów z poszczególnych dziedzin i jak nikt znamy potrzeby juniorów i oczekiwania rodziców.

 Reasumując, nasze zajęcia:     nowa oferta

• pobudzają wyobraźnię,
• wyzwalają kreatywność,
• budują wiedzę o świecie,
• wzbogacają słownictwo,
• uczą jak się uczyć,
• uczą pracy w zespole, w grupie,
• pomagają przełamać nieśmiałość,
• uczą logicznego i abstrakcyjnego myślenia czyli niezbędnych umiejętności matematycznych.

Tak, stanowią doskonałe przygotowanie do nauki w szkole podstawowej oraz stanowią wsparcie dla tych, którzy w niej już są.

Serdecznie zapraszamy!

Akademia Juniora

Zapraszamy na naszego FB. Polub nas i bądź na bieżąco!banerek akademia juniora na FB wrzesień 2014

 

gif logo2współpraca:a4 szkoła języków  logopeda agata padamczyk-paternoga

   a4 profesjonalne szkolenia